Andrzej-Winnicki-homeopata-002Nazywam się Andrew Winnicki. Przyjechałem z Australii, gdzie dorastałem i zdobyłem wykształcenie. Pierwszy raz miałem styczność z homeopatią w wieku 20 lat. Mój sceptycyzm minął bardzo szybko kiedy po jednej dawce leku ustąpiła moja alergia skórna i coroczny, nie do opanowania silny katar sienny. Do dzisiaj mam spokój z alergiami.  Bardzo mnie zafascynowało jak szybko i skutecznie zadziałały leki homeopatyczne. Bez jakichkolwiek skutków ubocznych. Dlatego wybrałem ten kierunek medycyny, żeby według przysięgi Hipokratesa „po pierwsze nie szkodzić” ale pomagać innym. Po ukończeniu pięcioletnich studiów homeopatyczno-medycznych, dokształcałem się dalej w kierunku homeopatii klasycznej i zaawansowanej w największych klinikach na świecie znajdujących się w Indiach. Swój kilkumiesięczny staż odbyłem w Bengal Allen Medical Institute, pod nadzorem światowej sławy Dr. Subrata Banerjea oraz w International Institute of Advanced Homeopathy w Mihijam, pod nadzorem Dr. Parimal Banerji, konsultując ponad 60-ciu pacjentów dziennie. To właśnie w Indiach poznałem jak ogromny potencjał mają leki homeopatyczne, jak poważne i zaawansowane choroby potrafią one leczyć, niosąc za sobą wspaniałe wyniki i radość w oczach ludzi. Nasz Instytut liczy ponad 100 lat, w swoich bazach badawczych ma udokumentowane ponad dwadzieścia milionów przypadków większości chorób, leczonych tylko i wyłącznie lekami homeopatycznymi.

Jestem dumny ze swojej wiedzy i doświadczeń jakie osiągnąłem w praktyce oraz z sukcesów jakie osiągam. Przyjechałem do Polski, żeby nieść pomoc cierpiącym i edukować w zakresie zdrowego stylu życia. Poniżej znajduje się lista wszystkich moich uczelni, dyplomów, i organizacji, do których należę:

Uczelnie i dyplomy:
 • FICO Osteopathy Academy & Mazowiecka Uczelnia Medyczna (2019 -) na kierunku Studia Podyplomowe Medycyny Osteopatycznej
 • Middlesex University (London) (2020 – ) na kierunku Bachelor of Science (Honours) 
 • Absolwent University of Queensland w Brisbane, (2009); Wydziału Zdrowie Publiczne, gdzie uzyskałem Graduate Certificate in Health Studies in Clinical Epidemiology (Dyplom Studiów Wyższych z Epidemiologii Klinicznej) 
 • Absolwent Adelaide Training College of Complementary Medicine w Południowej Australii & Stephen Simpson Homeopathic Medical School w Brisbane, Queensland (1994 – 2000) gdzie uzyskałem Advanced Diploma of Homeopathic Medicine (DyplomMedycyny Homeopatycznej)
Staże i doświadczenie zawodowe:
 • Bengal Allen Medical Institute, w Indiach, z dr Subrata Kumar Banerjea
 • International Institute of Advanced Homeopathy, w Indiach, z dr Parimal Banerji
 • Długoletnia praktyka zawodowa, 20 lat w Australii, i w Polsce
Organizacje:
 • Associate Fellow of the International Institute of Advanced Homeopathy (Indie)
 • Australian Register of Homeopaths
 • British Faculty of Homeopathy (Assc.)
 • Founding Member of the European Lifestyle Medicine Organization
 • Member of the Australasian Society of Lifestyle Medicine