Z pewnością jest powód dla którego tu trafiłeś(aś):

  • szukasz informacji na temat homeopatii oraz pomocy zdrowotnej?
  • dopadła Cię choroba i nie wiesz jak sobie z nią radzić?
  • być może dotychczasowe sposoby leczenia nie dały oczekiwanych efektów i szukasz nowych, skutecznych rozwiązań?
  • nie wiesz jak uporać się ze skutkami ubocznymi leków?
  • …a może chcesz w naturalny sposób poprawić odporność swojego organizmu?

Andrzej-Winnicki-homeopata-003Jeśli nie widzisz wyjścia z sytuacji chorobowej, która Cię doświadczyła homeopatia może przyjść Ci z pomocą. Jestem dyplomowanym homeopatą – na stronie „kim jestem” znajdziesz więcej informacji na temat mojego doświadczenia.

Skontaktuj się ze mną. Spojrzę na Twój problem fachowym okiem i wspólnie znajdziemy rozwiązanie. Korzystając z mojej pomocy możesz być pewny uzyskania profesjonalnej opieki, porady i leczenia szerokiej gamy chorób.

Znajdziesz tutaj również informacje o homeopatii klasycznej i zaawansowanej oraz artykuły dotyczące nowości w tej dziedzinie medycyny. Homeopatia zaawansowana, którą praktykuję oparta jest na protokołach światowej sławy doktora Parimal Banerji z największego instytutu badawczego homeopatii zaawansowanej na swiecie „The International Institute of Advanced Homeopathy” w Mihijam w Indiach. W Polsce homeopatia zaawansowana jest jeszcze mało znana. Lekarze stosujący tą metodę na świecie odnoszą niesamowite sukcesy w leczeniu większości chorób, również tam gdzie inne sposoby zawiodły.

Zapraszam!