W 2009 r. uległam poparzeniu (lewe udo). Rana była wprawdzie niewielka, ale sącząca się. Zgłosiłam sie do lekarza, który przepisał mi maść z antybiotykiem. Po kilku dniach jej stosowania, rana po oparzeniu zaczęła się powiększać i wkrótce zajęła większą część uda, zgrubiała i zwiększył się wysięk. Ponadto, na całym ciele dostałam silnej wysypki. Krosty były duże i bardzo swędzące. Część z nich pękała, co sprawiało mi duży ból. Urażało mnie ubranie i pościel. Zgłosiłam się do dermatologa, który zdiagnozował u mnie silną reakcję uczuleniową na jeden ze składników zastosowanej maści. Przeszłam kurację sterydami, po której krosty zaczęły znikać a rana goić się. Po pewnym czasie jednak, rana na udzie zaczęła znów się sączyć, w związku z czym chirurg zastosował kurację kolejna maścią. To spowodowało u mnie nawrót silnego uczulenia. Znów pojawiły się bardzo swędząca i bolesna wysypka, a rana na nodze rozlała się na całe udo. Była tak rozległa, ze groził mi przeszczep skóry. Wtedy właśnie dowiedziałam się o panu Andrzeju i postanowiłam skorzystać z jego porady. Już po kilku dniach stosowania leków od pana Andrzeja, zauważyłam dużą poprawę. Krosty zaczęły znikać, a rana zmniejszać się. Przestała się również sączyć, stała się płaska i blada. Po kilkumiesięcznej kuracji zarówno po uczuleniu, jak i ogromnej ranie na nodze nie było śladu.

Moim kolejnym problemem były bardzo częste (nawet dwa razy w miesiącu), poważne przeziębienia, które zawsze kończyły się koniecznością zastosowania antybiotyku. Ponadto często nie było poprawy nawet po antybiotyku. Zaczęłam przyjmować leki homeopatyczne mające zwiększyć moją odporność, a w razie kolejnego przeziębienia – stosować leki przepisane mi również przez pana Andrzeja. Nastąpiła ogromna poprawa. Od dwóch lat nie przyjmuję żadnych antybiotyków – nie ma takiej potrzeby. Wprawdzie czasami się przeziębiam, ale po zastosowaniu leków homeopatycznych, takie przeziębienie szybko mija.

Jestem bardzo zadowolona z tej formy leczenia i wdzięczna panu Andrzejowi za to, że mogę teraz normalnie funkcjonować- bez bólu i ciągłej zmiany opatrunków oraz bez nawracających infekcji zatok i gardła.

Anna W. Pazdziernik, 2011

Poparzenie oraz częste przeziębienia
Tagged on: